OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Aktuality

AKTUALITY - NOVINKY

Henrieta Mičkovicová končí v Paneláku, rodina volá!

Jedna zo stálich postáv seriálu Panelák sa rozhodla ukončiť svoje pôsobenie a preto Henrietu Mičkovicovú alias Zuzanu Bajzovú v nových častiach neuvidíme.

Ako sa Heňa vyjadrila pre jojkárske PROMI Noviny, rozhodla sa sama pretože už nezvládala pracovné nasadenia a potrebuje si trošku oddýchnuť a najhlavnejším dôvodom sú dve deti a hlavne len trojročná dcérka Ester, ktorej by sa chcela venovať viac, pretože počas posledných dvoch rokov nestíhala kvôli práci.

Pre bulvárne noviny sa Andy Kraus vyjadril, že s hercami je v neustálej komunikácii a o Henrietiných zámeroch už vedeli dávnejšie. Jej účinkovanie bude plynule a nenásilne ukončené štvrtou sériou. Nie však z jednej časti do druhej, určite sa párkrát objaví aj v piatej sérií.

Pri rozhodovaní, ako sa Heňa vytratí zo seriálu, pre PROMI Noviny zažartovala, že by sa hodila pod kamión, ale túto variantu všetci odmietli a Andy Kraus sľubuje, že Zuzana Bajzová nezomrie a nechávajú si otvorené vrátka pre prípad, že by sa Heňa rozhodla po jej prestávke vrátiť.

Osud Henriety Mičkovicovej alias Zuzany Bajzovej je v Paneláku spečatený a diváci ho uvidia v závere IV. série pred vianočnými sviatkami.

 

Foto: TV JOJ, Joj.sk

 

 

Anastacia v Paneláku

Ak si spomínate vo štvrtkovej epizóde stál Milan Kordiak pred veľkým bilbordom, na ktorom bola fotografia Anastacie a dátum koncertu. Keďže Milanko má svoje kontakty, zavolal známemu či by mu nezohnal lístky na koncert.

 

V piatok v jednej scénke odovzdáva Milanovi dva lístky jeho kamarát, ktorý mu zdôrazní, že sa môže tešiť aj na osobné stretnutie. Sám Milan tomu nechcel veriť a zrejme ani diváci Paneláka netušili, že by sa Anastacia objavila v dennom seriáli JOJky.

 

Dnes je však všetko inak, v sobotu televízia JOJ potvrdila vo Víkendovích PROMI Novinách, že sa môžeme tešiť na pondelkovú epizódu, v ktorej sa Anastacia objaví. Pre upresnenie nestretne sa s ňou Kordiak, ale Angie, ktorú zrejme chcel potešiť, keďže teraz prežíva smutné obdobie.

 

Angie alias Mirka Partlová sa vyjadrila pre jojkársky portál Joj.sk. "Scénu sme nakrúcali asi hodinu, na druhý raz sa to podarilo. Anastacia je veľmi milá a príjemná žena, navyše je absolútnou profesionálkou," zhodnotila Mirka. Veľký zážitok zo stretnutia mal aj celý štáb, režisér dokonca od slávnej speváčky vyfasoval pusu! :)

 

 


 

Foto: TV JOJ, Joj.sk

Video: Joj.sk


TOPlist
© 2013 Web updated
by vLčEkK
www.vlcekk.eu